İşte Kullanım Şartları bilgilerimiz..

1. Bu Kullanım Şartları'nda,Tinger.in sitesini ziyaret eden kişilere yönelik kurallar açıklanmaktadır. Bu web sitesi Tinger.in'e aittir ve Tinger.in tarafından yönetilir. Tinger.in, Tinger.in ve kontrol ettiği yan kuruluşları ve bağlı kuruluşları gibi şirketlerin tümü dahil, işletmemizin bütününü belirtmek için kullandığımız addır. Biz veya bizim sözcüklerini kullandığımızda Tinger.in'i ifade ederiz. Tinger.in ayrıca başka web sitelerini de yönetmektedir. Bu Kullanım Şartları diğer web sitelerimizde geçerli değildir. Söz konusu Tinger.in web sitelerini ziyaret ettiğinizde orada ilan edilen kullanım şartlarını incelemelisiniz.

2. Web sitesini her ziyaret ettiğinizde lütfen Kullanım Şartları'nı inceleyin. Bu web sitesini kullanarak, Kullanım Şartları'nın en son sürümünü kabul etmiş oluyorsunuz.

3. Bu web sitesindeki materyaller bize aittir veya lisansı bize verilmiştir. Materyaller ABD ve diğer telif hakkı yasalarıyla korunmaktadır. Bu materyallerin kopyalanmasıyla ilgili bazı önemli kurallar vardır. Bu web sitesindeki materyalleri, yalnızca ticari olmayan kişisel kullanımınız için olmak kaydıyla e-posta ile gönderebilir, indirebilir veya yazdırabilirsiniz. Bu web sitesindeki materyalleri e-posta ile gönderdiğinizde, indirdiğinizde veya yazdırdığınızda, sayfanın altındaki telif hakkı bildirimi dahil, materyallerde olan tüm telif hakkı ve diğer bildirimleri de eklemeniz gerekir.

4. Ayrıca bu web sitesindeki ürünlerimiz ve hizmetlerimiz için kullandığımız adlar da bize aittir ve bu adlar ABD ve yabancı ticari marka yasaları tarafından korunmaktadır. Web sitemizde bir adın sonundaki ® işareti, ticari markanın ABD'de tescilli olduğunu belirtir. Web sitemizdeki bir adın sonundaki ™ işareti ise, bu adın tescilli olmayan bir ticari marka olduğunu belirtir. Tüm ticari markaların mülkiyeti ilgili sahiplerine aittir.